Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου

Συριγωνάκης Νικόλαος

Αντιπεριφερειάρχης Ηρακλείου, Πρόεδρος της Επιτροπής Περιβάλλοντος και Χωροταξίας.


Xανιωτάκης Χαρίλαος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Αβραμάκη Χρυσούλα

ΠΕ ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΩΝ (ΓΕΩΛΟΓΩΝ), MSc, Υπάλληλος Τμήματος Περιβάλλοντος

Αγγελάκη Κωνσταντία

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Αλεξάκη Χρυσοβαλάντη

Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής, Υπάλληλος

Αλπαντάκη Ιωάννα

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Ανδριανάκης Γεώργιος

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Αντωνάκη Άννα

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Απελίδου Μερόπη

Τμήμα Κοινωνικής Αληλεγγύης

Αποστολάκης Νικόλαος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Αργυρίου Δούκας

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Βαβαδάκη Αικατερίνη

ΠΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ, MSc,Αν. Προϊσταμένη Τμήματος Περιβάλλοντος-Υδροοικονομίας ΠΕ Ηρακλείου

Βαλλά Ελένη

Προϊσταμένη Τμήματος Τμήματος Αλιείας

Βαμβουκάκης Εμμανουήλ

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Βασιλάκη Μαρία

Προϊσταμένη Διεύθυνσης

Βασιλειάδη Εφη

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Βιδάκης Δημήτριος

Προϊστάμενος Διεύθυνσης

Βιολάκης Στέργιος

Τμήμα Μεταφορών Μοιρών (Γραφείο Οχημάτων)

Βουγιουκαλάκη Ελένη

Αν. Προϊσταμένη Τμήματος Τουρισμού ΠΕ Ηρακλείου

Βουγιούκας Σάββας

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Βρεττάκης Κωνσταντίνος

Τμήμα Χορήγησης Αδειών, Ανάπτυξης, Ενέργειας & Φυσικών Πόρων

Γαβριήλ Σταυρούλα

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Γαβριλάκη Μαρίνα

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης,Παιδείας και Απασχόλησης ΠΕ Ηρακλείου, Προϊσταμένη Τμήματος

Γελασάκης Εμμανουήλ

ΚΑΑ Βιάννου, Υπάλληλος

Γιακουμάκης Στυλιανός

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Γιαλαμάς Νικόλαος

Τμήμα Αδειών Οδήγησης (Αρχείο Διπλωμάτων)

Γιανναδάκη Στυλιανή

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Γιαννετάκη Τιμοθέη

Υπάλληλος Τμήματος Κτηνιατρικής, ΚΚ ΜΟΙΡΩΝ

Γουβιανάκη Έλενα

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Δασκαλάκη Στυλιανή

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Δερμιτζάκη Βούλα

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Δοξαστάκη Βαρβάρα

Τμήμα Μεταφορών Αρκαλοχωρίου (Γραφείο Διπλωμάτων)

Δοριάκης Χρήστος

Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη

Δρακουλάκη Αντωνία

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Δρακουλάκης Σαρακινός

Τμήμα Γραμματειακής Υποστήριξης

Δροσατάκης Γεώργιος

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Δρουγκάκη Ειρήνη

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Εγγλεζάκη Σοφία

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Ζαβαλίδου Μακρίνα

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας (Οχήματα Δημόσιας Χρήσης)

Ζαμπετάκης Κωνσταντίνος

Προϊστάμενος Τμήματος Αδειών Κυκλοφορίας

Ζαχαριουδάκη Αντιγόνη

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Ζογκού Φώφη

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Ζουρίδης Μιχαήλ

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Ηλιάκη Όλγα

Τμήμα Μεταφορών Μοιρών (Πρωτόκολλο)

Θεοφανάκης Στυλιανός

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Θραψανιωτάκης Εμμανουήλ

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Καινουργιάκη Μαγδαλινή

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Καλαϊτζάκης Θεόδωρος

Προϊστάμενος Τμήματος Αδειών Οδήγησης

Καλλέργης Γεώργιος

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Καλύβας Κων/νος

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Κανάκη Ελισάβετ

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Κανάκης Γεώργιος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Κανάκης Ιωάννης

Τμήμα Φαρμάκων και Φαρμακείων

Καρακατσάνης Σταύρος

Τμήμα Γραμματείας - Αρχείο Οχημάτων

Καραπίδης Ιωάννης

Υπάλληλος Κτηνιατρικής, ΚΚ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ

Καργιαντουλάκης Εμμανουήλ

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Καρδαμάκη Μαρία

Γραφείο Γραμματείας

Καρουζάκης Εμμανουήλ

Εργαστηρίων, Προϊστάμενος Τμήματος

Καρπούζης Βασίλης

Γραφείο Γραμματείας

Καρτσάκης Εμμανουήλ

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Καφετζάκη Βασιλεία

Περιβαλλοντικής Υγιεινής & Υγειονομικού Ελέγχου

Κελέση Αθηνά

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Κεφαλογιάννη Θηρεσία

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Κλίνη-Κλινάκη Χρυσούλα

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Κόκκινος Νικόλαος

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Κοντάκης Ιωάννης

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης Παιδείας και Απασχόλησης

Κορώνη Μαρία

Τμήμα Μεταφορών Μοιρών (Διπλώματα)

Κουβιδάκη Ελένη

Προϊστάμενη Τμήματος Τοπογραφίας, Εποικισμού & Αναδασμού

Κουτάντου Μαρία

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Κουτσάκη Ευαγγελία

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Κρίθινος Κωνσταντίνος

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Κυριακάκη Βούλα

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Κυρλάκης Αριστείδης

Γραφείο Κίνησης

Κωνιός Εμμανουήλ

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Κωστοπούλου Βενετία

Αλιείας, Υπάλληλος

Λαμπάκης Δημήτριος

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Λαμπάκης Νικόλαος

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Λαμπρινίδη Σοφία

Προϊσταμένη Τμήματος Κτηνιατρικής

Μαγαράκης Γεώργιος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Μαθιουδάκη Ευαγγελία

Τμήμα Γραμματειακής Υποστήριξης

Μακρή Ανθή

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Μακρυδάκη Άννα

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Μαλανδράκης Χριστόφορος

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Μανδαλενάκη Ελευθερία

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας (Οχήματα Δημόσιας Χρήσης)

Μαραγκουδάκης Μιχαήλ

Προϊστάμενος Τμήματος Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Μαρή Καλλιόπη

Τμήμα Χορήγησης Αδειών, Ανάπτυξης, Ενέργειας & Φυσικών Πόρων

Μαυροκορδάτου Μαργαρίτα

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Μεραμβελιωτάκη Χρυσή

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Μηλιώνη Όλγα

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Μηναδάκης Γεώργιος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Μιχαλομανωλάκη Ιωάννα

Κτηνιατρικής, Κ Κ ΜΟΙΡΩΝ, , Υπάλληλος

Μιχελινάκη Άννα

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Μπελαδάκης Εμμανουήλ

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Μυσίκος Ελευθέριος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Νεραντζή Ευαγγελία

Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη

Νικολούδης Ιωάννης

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Ξειδιανάκη Χρυσοβαλάντου

Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Ξειδιανάκης Ιωάννης

Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη

Ξυπάκη Ειρήνη

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Ορφανός Γεώργιος

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Παλιούρα Ιωάννα

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Παντερμαράκης Γεώργιος

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Παντουβάκης Γεώργιος

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Παπαγεωργίου Αναστασία

Υπάλληλος Τμήματος Κτηνιατρικής, ΚΚ ΜΟΙΡΩΝ

Παπαδάκης Ευάγγελος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Παπαδάκης Μιχαήλ

Τμήμα Μεταφορών Αρκαλοχωρίου

Παπαδάκης Νικόλαος

Τμήμα Αδειών Οδήγησης (Αρχείο Διπλωμάτων)

Παπάζογλου Μαρία

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Παρασύρη Ελένη

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Πετρομιχελάκης Γεώργιος

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Πιταρίδη Ασπασία

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Πουλάκης Παύλος

Γραφείο Γραμματείας

Πρασανάκης Νικόλαος

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας (Οχήματα Δημόσιας Χρήσης)

Πρεκατσουνάκη Μαρία

Τμήμα Μεταφορών Αρκαλοχωρίου (Γραφείο Οχημάτων)

Πρινιωτάκης Νικόλαος

Γραφείο Γραμματείας

Πρωτογεράκη Ελευθερία

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Πυρουνάκης Εμμανουήλ

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Ροβίθη Άννα

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος, Προϊσταμένη Τμήματος

Ροδιτάκης Ανδρέας

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Ρομπογιαννάκης Γεώργιος

Προϊστάμενος Τμήματος Γραμματείας

Σαβιολή Αικατερίνη

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Σακλαμπανάκη Ελένη

ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ,Υπάλληλος Τμήματος Περιβάλλοντος και Υδροοικονομίας ΠΕ Ηρακλείου

Σαμπροβαλάκη Αγγελική

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Σαπαλίδου Ελένη

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Σαριδάκης Γεώργιος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Σαρινάκη Μαρία

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης Προϊσταμένη Τμήματος

Σκανδαλάκης Αντώνιος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Σκουλά Φερενίκη

Προϊσταμένη Τμήματος ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Σμυρνάκη Μαρία

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Σπινθάκης Στέλιος

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Σταματάκη Ελένη

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Στειακάκης Γεώργιος

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Στεφανάκη Μαρία

ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, MSc,Υπάλληλος Τμήματος Περιβάλλοντος

Στεφανάκης Γεώργιος

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Στούκα Γεωργία

Περιβαλλοντικής Υγιεινής & Υγειονομικού Ελέγχου

Στρατιδάκης Ιωάννης

Προϊστάμενος Τμήματος Μεταφορών Μοιρών

Σφακιανάκη Βαρβάρα

Τμήμα ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Σφακιανάκης Σπυρίδων

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Σχοινά Άννα

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Σωμαράκης Μιχάλης.

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Ταβερναράκη Νίκη

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Τζαγκαράκη Ελένη

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Τζαγκαράκης Ιωσήφ

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων,Υπάλληλος

Τζανάκη-Χρονάκη Στυλιανή

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας (Οχήματα Δημόσιας Χρήσης)

Τζιμπραγού Ζαχαρένια

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Τζίτζικας Εμμανουήλ

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Τζωρτζακάκη Ανθούλα

Τμήμα Φαρμάκων και Φαρμακείων

Τριαματάκη Χαρά

Συγκοινωνιακών Έργων, Προϊσταμένη Τμήματος

Τρυπιδάκη Μαρία

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Τρυπιδάκης Γεώργιος

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Τσέρος Χρήστος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Τσιαδή Ιωάννα

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Τσιβουράκη Μερόπη

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Τσίγκος Νικόλαος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Τσιρίτα Χρύσα

Τμήμα Δομών Περιβάλλοντος

Υποδοχή Τμήματος Αδειών Κυκλοφορίας

Τμήμα Αδειών Κυκλοφορίας

Υποδοχή Τμήματος Αδειών Οδήγησης

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Φαιτάκη Ευαγγελία

Τμήμα Συγκοινωνιακών Έργων

Φακουκάκης Εμμανουήλ

Προϊστάμενος Διεύθυνσης

Φασουλα Ζαφειρενια

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Φιλιππίδης Φίλιππος

Τμήμα Γραμματειακής Υποστήριξης

Φιλίππου Εμμανουήλ

Τμήμα ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Φουκάκη Ευαγγελία

Κτηνιατρικής, Κ Κ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, , Υπάλληλος

Φραγκιαδάκη Μαρία

Τμήμα Περιβαλλοντικής Υγιεινής & Υγειονομικού Ελέγχου

Φραγκιουδάκη Μαρία

Αν. Προϊσταμένη Τμήματος Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Φραγκούλη Ελένη

Τμήμα Φυτικής και Ζωικής Παραγωγής

Χαλκιαδάκη Ευαγγελία

Τμήμα Αδειών Οδήγησης

Χανιωτάκης Χαρίλαος

Υπάλληλος Τμήματος Φυτικής & Ζωϊκής Παραγωγής

Χαρίτος Χαράλαμπος

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Χαρτοφύλακας Σπύρος

Τμήμα Περιβαλλοντικής και Υγειονομικού Ελέγχου

Χατζάκης Μιχαήλ

Τμήμα Γραμματείας - Αρχείο Οχημάτων

Χατζάκης Τίτος

Κτηνιατρικής, Κ Κ ΑΣΗΜΙΟΥ, , Υπάλληλος

Χουμεριανός Γεώργιος

Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

Χουρδάκης Νικόλαος

Συγκοινωνιακών Έργων, Υπάλληλος

Χριστοδουλάκης Γεώργιος

Τμήμα Αδειών Οδήγησης (Αρχείο Διπλωμάτων)

Χριστοδούλου Μαρία

Τμήμα Αδειών Οδήγησης