Περιφερειακή Ενότητα Ρεθύμνου

Λιονή Μαρία

Αντιπεριφερειάρχης Ρεθύμνου
Τακτικό Μέλος της Οικονομικής Επιτροπής


Αλεξαντωνάκη Αικατερίνη

Αδειών Κυκλοφορίας

Βαρζοπούλου Βασιλική

Τμήμα Οικονομικής Διαχείρίσης, Προϊσταμένη

Βασιλεδάκη Μαρία

Τμήμα Προσωπικού και Μισθοδοσίας

Βότσογλου Νικόλαος

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

Βουμβουράκη Παρασκευή

ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

Βουμβουράκης Νεκτάριος Νικόλαος

ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ, Προϊστάμενος

Βροντάκη Ευαγγελία

Προϊσταμένη Τμήματος Χορήγησης Αδειών, Ανάπτυξης, Ενέργειας & Φυσικών Πόρων

Βυτινιώτου Ειρήνη

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Γαζανός Ιωάννης

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Γουμενάκης Εμμανουήλ

Φυτικής & Ζωϊκής Παρααγωγής

Δεληγιαννάκης Νικόλαος

Τμήμα Οικονομικής Διαχείρίσης

Δρυμάκης Εμμανουήλ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ, Νομικός Σύμβουλος

Ζανιδάκης Εμμανουήλ

Συγκοινωνιακών Έργων

Ζουλάκης Κωνσταντίνος

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Ζουρμπάκη Μαρία

Δομών Περιβάλλοντος, Προϊσταμένη Τμήματος

Ιγνατιάδης Γεώργιος

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Ιορδανίδης Νικόλαος

ΑΔΕΙΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ, ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

Καλαϊτζάκης Ανδρέας

ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΟ

Κανακάκης Φραγκίσκος

Συγκοινωνιακών Έργων

Κασσαπάκη Ειρήνη

Τμήμα Ταμειακής Διαχείρισης

Κασωτάκης Πέτρος

Φυτικής & Ζωϊκής Παρααγωγής

Κλάδου-Δουλουμπέκη Καλλιόπη

Κοινωνικής Αλληλεγγύης, Προϊσταμένη

Κουταλάς Μάρκος

ΤΕΧΝΙΚΟ, ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ

Κυδωνάκης Ελευθέριος

Αλιείας, Προϊστάμενος

Κυριακόπουλος Ηλίας

Προϊστάμενος,Τμήματος Εμπορίου

Λαγουβάρδος Μάρκος

Συγκοινωνιακών Έργων

Μαθιουλάκης Αντώνιος

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Μακρυμαλλάκη Ευρυδίκη

Φυτικής & Ζωϊκής Παρααγωγής, Προϊσταμένη

Μαραγκάκη Στυλιανή

Προϊσταμένη Γραμματειακής Υποστήριξης

Μαραγκάκη Στυλιανή

ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΥΔΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Μαρκάκη Καλλιόπη

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

Μαρκαντωνάκης Εμμανουήλ

Τουρισμού ΠΕ Ρεθύμνου, Προιστάμενος Τμήματος

Μαρκουλάκη Ελένη-Ανδρομάχη

Συγκοινωνιακών Έργων

Μεθυμάκη Ιφιγένεια

ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΥΔΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

Μελαδάκης Κωνσταντίνος

Κτηνιατρικής

Μουλαζιμάκη Βασιλική

ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ

Μουτσίου Γαρυφαλιά

Τμήμα Γραμματείας, Προϊσταμένη

Μπαγουράκη Παρασκευή

Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη

Μπάρτζος Χρήστος

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Νάκος Αθανάσιος

Τμήμα Κτηνιατρικής

Νικηφόρος Γεώργιος

Τμήμα Ταμειακής Διαχείρισης

Νικολουδάκης Γεώργιος

Τμήμα Δια Βίου Μάθησης Παιδείας & Απασχόλησης

Νικολουδάκης Εμμανουήλ

Αν. Προϊστάμενος Τμήματος Περιβάλλοντος και Υδροοικονομίας ΠΕ Ρεθύμνου

Νιώτη Κυριακή

ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ & ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Παλτατσίδης Σταύρος

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

Παλτατσίδης Σταύρος

Τουρισμού ΠΕ Ρεθύμνου, Υπάλληλος

Πεδιαδίτου Ειρήνη

Τμήμα Οικονομικής Διαχείρίσης

Πενθερουδάκη Ειρήνη

ΦΑΡΜΑΚΩΝ & ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Περδικάκης Εμμανουήλ

ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ & ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ

Πίτερη Άννα

Συγκοινωνιακών Έργων, Προϊσταμένη Τμήματος

Πολυχρονάκης Ιωάννης

Ειδικός Σύμβουλος Αντιπεριφερειάρχη ΠΕ Ρεθύμνου

Πρεντάκη Ευανθία

Τμήμα Προσωπικού και Μισθοδοσίας

Σαββάκη Αντωνία

Τμήμα Οικονομικής Διαχείρίσης

Σαλούστρου Χαρίκλεια

Τμήμα Κτηνιατρικής

Σηφακάκης Χαράλαμπος

Τμήμα Γραμματείας

Σιατή Ολυμπία

Φυτικής & Ζωϊκής Παρααγωγής

Σκουραδάκη Σεβαστή

Τμήμα Ποιοτικού & Φυτοοικονομικού Ελέγχου

Σπυρλιδάκης Στυλιανός

Συγκοινωνιακών Έργων

Σταυγιαννουδάκη Στυλιανή

Τοπογραφίας Εποικισμού & Αναδασμού

Σταύρου Βασίλειος

Τμήμα Πληροφορικής, Προϊστάμενος

Στεφανάκη Γλυκερία

Τοπογραφίας Εποικισμού & Αναδασμού

Σωτηροπούλου Ελένη-Χριστίνα

Τμήμα Διά Βίου Μάθησης, Παιδείας & Απασχόλησης

Ταταράκη Μαρία

ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ

Τζαγκαράκης Ιωάννης

Κτηνιατρικής

Τζανακάκη Αικατερίνη

ΤΜΗΜΑ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΟΔΗΓΗΣΗΣ

Τζεμοπούλου Ευσταθία

ΦΑΡΜΑΚΩΝ & ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Τζιφάκη Ευαγγελία

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Τρουλλινού Αικατερίνη

Τμήμα Προσωπικού και Μισθοδοσίας, Προϊσταμένη

Τσεκούρα Ειρήνη

Τμήμα Φυτικής & Ζωικής Παραγωγής

Τσιριντάνη Ειρήνη

ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΩΝ & ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Φακιδάρης Εμμανουήλ

Τμήμα Οικονομικής Διαχείρίσης

Φακιδάρης Ιωάννης

Συγκοινωνιακών Έργων

Φίλιου Τριανταφυλλιά

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Φραγκιαδάκης Περικλής

ΑΔΕΙΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

Χαιρετάκη Γεωργία

Τμήμα Προμηθειών, Προϊσταμένη

Χαμηλάκη Ειρήνη

ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

Χατζηνικολάου Φώτιος

Ποιοτικού & Φυτοϋγειονομικού Ελέγχου

Χριστοδουλάκη Χρυσούλα

Κτηνιατρικής, Προϊσταμένη